Довідка щодо захворюваності на COVID-19 за 11.10.2021

Дата: 11.10.2021 14:31

Довідка щодо захворюваності на COVID-19 за 11.10.2021 р.
За минулу добу на території Одеської області за даними Одеської ОДА лабораторно підтверджено методом ПЛР 690 осіб (діти – 42, медпрацівники – 2).
Лабораторно підтверджених випадків всього – 163243 (96847 – жінки, 66396 – чоловіки).
У Красносільській громаді за останній тиждень зареєстровано 60 випадків коронавірусної хвороби. На сьогодні хворіє 47.
У середу, 13 жовтня, у Центрі первинної медико-санітарної допомоги с. Красносілки планується чергове щеплення.
Прохання до жителів громади не бути байдужими до свого здоров’я та здоров’я оточуючих і записатися  на щеплення у свого сімейного лікаря.
Хто не має декларації із сімейними лікарями, це можна зробити у  Центрі первинної медико-санітарної допомоги, взявши із собою паспорт та ідентифікаційний код.