14 жовтня — День захисника України, День Українського козацтва

Дата: 14.10.2021 08:00

Шановні земляки!
Традиційно у день Покрови Пресвятої Богородиці відзначається День Українського козацтва. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже з давніх-давен Божа Матір вважалась покровителькою козаків.
Вони славилися своєю мужністю, силою і незламністю духу. Тож символічно, що цього дня ми вітаємо чоловіків з Днем захисника України!
Це свято тих, хто мав честь носити військову форму і боронити Батьківщину; тих, хто зараз несе військову службу, а також підростаючого покоління наших захисників.
Глибока вдячність і шана вам, військовослужбовці, ветерани військової справи, за гідне виконання обов’язку, відважність, витримку і відданість Україні.
З нагоди свята бажаю усім вам, шановні чоловіки, міцного здоров’я, успіхів в усіх справах і починаннях, впевненості у завтрашнім дні, а головне - мирного неба над головою!
Усім жителям Красносільської громади з нагоди цього потрійного свята зичу здоров’я, благополуччя, достатку, родинного тепла та здійсненення усіх планів і задумів.

Красносільський сільський голова                              Марина АРХІРІЙ