Гарна новина!

Дата: 13.10.2021 08:35

Фахівці Красносільського ЦНАПy після оновлення програми ЦНАП- SQS пройшли всі тести в системі  «Трембіта» щодо подальшого підключення реєстру територіального громади до онлайн реєстрації місця проживання (прописки) на порталі «Дія».
     Це дасть змогу людям не виходячи з дому зареєструвати своє місце проживання та своїх неповнолітніх дітей.
На даний час ЦНАП чекає підключення до  загального реєстру на порталі «Дія». Нагадаємо, що Красносільська сільська рада плідно співпрацює з фірмою «RENOME-SMART», яка оновлює програму ЦНАП- SQS.  Дана програма дала можливість вести реєстр територіальної громади, працювати в єдиній  електронній системі щодо реєстрації місця проживання, що дало можливість значно прискорити прийом громадян та збільшити кількість наданих послуг.