ОБ’ЯВА

Дата: 21.10.2021 12:23

Красносільська сільська рада збирає пропозиції з метою покращення роботи автобусних маршрутів: № 59  «м. Одеса (вул. Марсельська) – с. Красносілка» та № 31 «с. Корсунці – м.Одеса (вул. Ген. Бочарова)».
У зв’язку з цим просимо жителів с. Красносілки та с.Ілічанки в термін до 01.11.2021 року надсилати свої пропозиції щодо покращення роботи маршруту та графіку руху автобусних маршрутів: №59 та № 31  на електронну адресу відділу ЖКГ, обліку та бронювання військовозобов’язаних, ЦЗ та розвитку інфраструктури, захисту довкілля Красносільської сільської ради:  krasnosilka-gkx@ukr.net.
     Ваші пропозиції допоможуть у внесення змін до паспорта автобусних маршрутів: №59 «м. Одеса (вул. Марсельська) – с. Красносілка» та № 31 «с. Корсунці – м. Одеса (вул. Ген. Бочарова)», де зазначається маршрут, по якому курсує автобус, та графік руху транспорту, відповідно до якого автобуси перевозитимуть пасажирів, для забезпечення якісного, зручного та вчасного підвезення населення.