21 жовтня 500-ий паспорт громадянина України, виданого у 2021 році,  урочисто отримала Даніела Михайлівна Кравченко.

Дата: 21.10.2021 14:48

Красносільський сільський голова Марина Архірій та керівник Центру Сергій Лапчик вручили жительці  громади ID-картку та почесний диплом.
     Красносільський ЦНАП працює у громаді практично з моменту її створення.
У 2018 році за кошти сільського бюджету було придбано обладнання для прийому та видачі внутрішніх і закордонних паспортів громадян України. З 2019 році у Красносільському ЦНАПі громадяни отримали 1228 ID-карток та 1358 паспортів для виїзду за кордон.
      Щороку кількість бажаючих отримати відповідні документи постійно збільшується.
Так, у 2020 році було видано 411 внутрішніх паспортів, а за 9 місяців поточного року 525, закордонних паспортів: у 2020 році – 421, за 9 місяців 2021 року – 412.
   Внутрішній та закордонний паспорт громадянина України у Красносільському ЦНАПі може отримати кожен бажаючий без прив’язки до місця реєстрації.
А близькість до м. Одеси і практично відсутність черг дозволяє оформити паспорти оперативно і без додаткових витрат кожному бажаючому.
     У ЦНАПі прийом здійснюється за «живою чергою»  та попереднім записом. Тел.: (048) 752-97-82; (048) 752-97-83.
Детально з умовами роботи Красносільського ЦНАПу та сумою адмінзбору можна ознайомитися за посиланням: