28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників

Дата: 28.10.2021 08:14

Шановні земляки! Дорогі ветерани!

Cьогодні ми відзначаємо знаменну дату – День визволення України від фашистських загарбників.
Цей день назавжди закарбувався героїчною перемогою наших дідів і прадідів у боротьбі за свободу та мир на рідній землі.
Роки невпинно плинуть, щодня поряд з нами залишається все менше живих свідків тих подій, які пройшли випробування війною, звільнили Україну від окупації та тяжкою працею відбудували наш край у повоєнний час.
Низький уклін і глибока вдячність Вам, дорогі ветерани, за неоціненний подвиг, відданість Батьківщині, приклад патріотизму, за те, що подарували мирне і вільне майбутнє своїм нащадкам.
У цей день зичу вам, дорогі ветерани, благополуччя, родинного щастя; достатку і злагоди у кожній Красносільській оселі та мирного блакитного неба над Україною!

З повагою
Красносільський сільський голова                                                           Марина АРХІРІЙ