День визволення України від фашистських загарбників

Дата: 28.10.2021 10:11

28 жовтня наш народ відзначає День визволення України від фашистських загарбників.
Минуло 77 років з того часу, як українські солдати відстояли мир на рідній землі. Незважаючи на десятиліття, які віддаляють нас від тих подій, ми бережемо пам’ять про  людей, що мужньо і самовіддано боронили Батьківщину від окупантів та розбудовували нашу країну у післявоєнний період.
З нагоди цієї знаменної дати у Красносільській громаді з дотриманням карантинних норм відбувся мітинг.
Красносільський сільський голова Марина Архірій, заступники сільського голови, командир військової частини А3438, полковник  Валентин Погорєлов, військовослужбовці та громадськість хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих та поклали квіти до місць поховань.