Врятовано дитину

Дата: 28.10.2021 10:52

27 жовтня на спеціальну лінію 102 надійшло повідомлення від жительки с. Корсунці, що її малолітній син хотів перелізти через металеву огорожу та насадився на піку огорожі.
Поліцейські офіцери громади, старші лейтенанти поліції Євген Наумов, Денис Сокольников і капітан поліції Олена Пастернак, прибувши на місце пригоди, оцінили обстановку,  застосовувати гідравлічні ножиці, які були у комплектації службового автомобіля, проте через пошкодження тіла дитини хлопця не зняли. Були викликані рятувальники та швидка медична допомога. Працівники МНС буквально вирізали частину огорожі із металевою пикою, яка була встромлена у тіло дитини, не допускаючи кровотечі. Після цього 12 річного хлопчика помістили у карету швидкої, яка доставила його до медичної установи. Як стало відомо, життєво важливі органи дитини не задіті.