Канікули в учнів будуть продовжені

Дата: 29.10.2021 16:15

У зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації в України  28 жовтня відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій Красносільської сільської ради.

Було розглянуто 2 питання.

Першим члени комісії обговорили питання щодо продовження шкільних канікул у зв’язку з стрімким зростанням захворювання на коронавірусну хворобу  COVID-19 та прийняли рішення продовжити канікули в закладах загальної середньої освіти до 07.11.2021 року.

Наступним присутні розглянули питання про тимчасове припинення особистого прийому громадян, особливостей проведення засідань, нарад, робочих зустрічей колегіальних та комісійних органів в Красносільській сільській раді на період «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Було прийнято рішення тимчасово припинити на час дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 особистий прийом громадян в Красносільській сільській раді до особливого розпорядження сільського голови; обмежити доступ до приміщень адміністративної будівлі №1 Красносільської сільської ради всім особам, крім працівників сільської ради. Тимчасово, на період дії карантинних обмежень «червоної зони», прийом громадян у відділі «Центр надання адміністративних послуг» та відділі соціального захисту населення проводитиметься за попереднім записом за телефонами: відділ ЦНАП - (048) 752-97-85, (048) 752-97-74; паспортний стіл: (048)752-97-83; відділ соціального захисту населення: (048) 752-97-75.  Проведення засідань, нарад, робочих зустрічей, колегіальних та комісійних органів тощо можливе за умови обмеженої кількості учасників, яка визначається керівництвом Красносільської сільської ради з дотриманням відповідних протиепідемічних заходів.

Детально з протоколом комісії можна ознайомитися за посиланням https://krasnosilska-gromada.gov.ua/news/1635513318/.