ЛАНДШАФТИ КРАСНОСІЛЬЩИНИ – УНІКАЛЬНІ ПРОЕКТИ

Дата: 29.10.2021 19:18

На території громади планують побудувати унікальний в Україні відкритий тир
Cьогодні на черговій сесії Красносільської сільської ради затвердили Меморандум про партнерство та співробітництво між сільською радою та громадською організацією «ІНВАЛІДІВ УЧАСНИКІВ АТО ТА ООС». Головою організації є Нагірний Андрій Мирославович, доброволець 5-го окремого батальйону  української добровольчої армії, снайпер, учасник боїв за Донецький аеропорт, кіборг, у 2017 році отримав тяжкі поранення. Громадська організація пропонує створити на базі природного ландшафту біля с. Іваново унікальне відкрите стрільбище довжиною до 1000 м. Учні, інваліди та ветерани АТО і ООС матимуть можливість під керівництвом досвідчених тренерів навчатися стрільбі, поводження зі зброєю, отримувати патріотичне виховання. Передбачається, що проект буде реалізований у 2022 році. Саме тут виховуватимуться майбутні чемпіони України і світу.
На фото: Суворов Олександр - чемпіон Європи зі стрільби, учасник АТО, Кутатєладзе Віталій – меценат проекту.