Шановні сільгоспвиробники!

Дата: 02.11.2021 09:55

Красносільська сільська рада повідомляє: Постановою Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2021 р. № 1070 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки сільськогосподарським товаровиробникам, які використовують меліоровані землі»   надається підтримка у вигляді бюджетної дотації на безповоротній основі у розмірі  до 25 відсотків вартості витрат (без урахування податку на додану вартість), здійснених відповідно до затвердженої в установленому порядку проектної документації, але не більше як:

• 7500 гривень на 1 гектар оброблюваних угідь для зрошення дощуванням без урахування вартості поливної техніки;

• 19500 гривень на 1 гектар оброблюваних угідь для зрошення дощуванням з урахуванням вартості поливної техніки;

• 18750 гривень на 1 гектар оброблюваних угідь для краплинного зрошення.

Державна підтримка надається для реконструкції існуючих та/або будівництва нових систем за введені в експлуатацію внутрішньогосподарські зрошувальні системи з використанням зрошення дощуванням (матеріали, засоби, дощувальна техніка, канали, трубопроводи нижчого рівня, інша запірна арматура) або краплинного зрошення (матеріали, засоби) у період з 1 листопада попереднього року по 31 жовтня поточного року.

Для отримання державної підтримки необхідно подати до 1 грудня у паперовому або електронному вигляді пакет документів до Мінагрополітики.

Для довідок звертайтесь до Красносільської сільської ради за тел. 094 863 30 15