Освіта – скарб; праця – ключ до нього. П'єр Буаст

Дата: 04.11.2021 08:52

Під час осінніх канікул вчителі Красносільського ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ліцею, продовжують свою самоосвіту. За ініціативою соціального педагога Кучеренко Олени Віталіївни було проведено тренінги для вчителів початкової та старшої школи, які були спрямовані на удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників, активізацію їх творчого потенціалу та розвиток педагогічної майстерності. Основне призначення тренінгів – мотивація педагогів до особистісного та професійного розвитку, самовдосконалення, що є обов’язковою умовою реалізації компетентнісного підходу в сучасній освіті.

Тренінги як форма організації занять сприяють інтенсивності навчання, результат якого досягається завдяки власній активній роботі його учасників. Знання під час тренінгу не подаються в готовому вигляді, а стають результатом плідної та копіткої праці.