13 листопада свій 90-річний ювілей відзначає жителька с. Красносілки Ганна Борисівна Якубець.

Дата: 04.11.2021 16:31

З цією визначною подією її вітає Красносільський сільський голова Марина Архірій.

Шановна Ганно Борисівно!

Щиро вітаю Вас з Днем народження. Ваш ювілей – ще одна нагода подякувати Вам за роки, які Ви прожили: війну, голод, повоєнну відбудову, виховання дітей та онуків. У цей знаний ювілей - Ваші почесні 90 років, -  щиро бажаю Вам великого запасу сил, здоров’я і енергії.

Дай Вам Бог ще багато здоров’я, сил, бадьорості душі, надії, любові, світлої радості і частих моментів відради для серця. Нехай рідні будуть частими гостями на порозі, а у  Вашому домі будуть мир, достаток та затишок.