Невдовзі розпочнеться капітальний ремонт дамби

Дата: 10.11.2021 16:25

У кінці листопада у с. Красносілці розпочнеться капітальний ремонт ділянки дороги, у тому числі, дамби, яка з’єднує  дві частини села.
У ході реконструкції, яка розпочнеться цього року, передбачається капітальний ремонт дорожнього покриття від вулиці Незалежності до вулиці Перемоги,  розширення  проїзної частини дороги, укріплення дамби, перенесення газопроводу, будівництво пішохідної зони обабіч дороги, улаштування заїзних карманів, автобусних зупинок, сучасне освітлення та дорожні знаки для безпеки руху транспорту і пішоходів.
Цей масштабний проект став можливим завдяки підтримці депутата Одеської обласної ради Князя Аршалуйсовича Хачатряна, в результаті співпраці з яким у громаду буде проінвестовано біля 38 млн грн.