Виявлено «чорних лісорубів»

Дата: 12.11.2021 11:16

11 листопада поліцейські офіцери Красносільської територіальної громади: старші лейтенанти поліції Євген Наумов та Денис Сокольников і капітан поліції Олена Пастернак під час патрулювання території сіл  Павлинка, Букачі, Лізінка,  виявили так званих чорних лісорубів.

Почувши характерні звуки бензинової пили у стороні лісопосадок с. Лізінки, офіцери виявили  жителя с. Буялик, який, тримаючи у руках бензопилу, здійснював зрізання дерев породи «акація». Офіцерами громади оглянуто місце події, виявлено 4 пеньки діаметром 10, 26, см свіжозрізаних дерев, гору навалених один на одну деревину, сокиру та бензопилу, які вилучено в ході огляду місця події. Після цього викликано слідчо-оперативну групу відділу поліції №1 Одеського районного управління №2 ГУНП в Одеській області.

Порушнику загрожує штраф від тисячі до тисячі п’ятисот неоподаткованих мінімумів доходів громадян або арешт на строк до 6 місяців