«Свято Осені»

Дата: 12.11.2021 18:41

Свято осені в дитячому садку— це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка. Така осіння вечірка овочів, фруктів пройшла у Красносільському закладі дошкільної освіти "Калинка".

Усі дітки із задоволенням співали пісні, розказували віршики, прославляючи осінь за її красу та врожаї.

Завітала до вихованців і сама винуватиця свята - щедра Осінь, яка розважала малят іграми та загадками. У святковій залі панувала особлива атмосфера тепла та затишку, звучали запальні мелодії та веселі дитячі пісеньки про осінь.

Осіннє свято в дитячому садочку було веселе, яскраве і захопливе. Вихованці отримали багато позитивних емоцій, а на завершення чарівниця Осінь усіх почастувала своїми дарами - смачними яблуками.

До Вашої уваги короткий фотозвіт зі свята.