Дата: 16.11.2021 09:49

15 листопада у Красносільському ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ліцеї розпочався кольоровий тиждень Толерантності, мета якого -  формування толерантної поведінки учнів під час взаємовідносин з іншими, їх загальнолюдських моральних цінностей.
     Відкрив тиждень Толерантності зелений колір під гаслом "Толерантність врятує світ".
Усі учасники освітнього процесу по можливості дотримувались дрес-коду в одязі або будь-якого елементу у шкільному приладді зеленого кольору. Або навіть писали в зошитах зеленою ручкою
     Чому саме зелений колір?
Тому що це колір надії, мудрості. Він дає відчуття спокою та розслаблення.
Також вчителі та учні заповнили повітряну кулю толерантності та креативно поміркували над створенням емблеми до Дня толерантності.