17 листопада – День студента Дорогі юні друзі!

Дата: 17.11.2021 06:00

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня студента. Студентство завжди було і залишається найпрогресивнішим та наймобільнішим прошарком населення. Кожен з нас, хто був студентом, пам’ятає ці нестримні молоді роки, цю неприборкану енергію й прагнення змінити світ на краще. Сьогодні суспільство відводить юній інтелектуальній еліті одне з найвідповідальніших місць у процесі розбудови української держави. Зичу Вам, шановні студенти, міцного здоров’я, творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих справах та починаннях. Нехай Ваші молоді серця наповнюються святковим настроєм і радістю, а життєва дорога буде легкою і світлою.

З повагою Красносільський сільський голова Марина АРХІРІЙ