21 листопада – День працівників сільського господарства

Дата: 21.11.2021 06:00

Шановні працівники сільського господарства! Щиро вітаю вас з професійним святом! Сільськогосподарська галузь для української держави завжди була однією їх пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни, адже ми маємо багатий чорнозем, родючі землі та працьовитих людей. Завдяки вашій сумлінній праці жителі сіл та міст споживають високоякісну корисну продукцію, вирощену і виготовлену вашими дбайливим руками. Велика вдячність вам, шановні трудівники, за професіоналізм, уміле господарювання та бережливе ставлення до природних ресурсів. З нагоди свята зичу вам доброго здоров’я, щастя, злагоди, достатку та успіхів у роботі на благо нашої країни!

З повагою Красносільський сільський голова Марина АРХІРІЙ