У Красносільському ЦНАПі надають послуги у сфері будівництва

Дата: 22.11.2021 16:33

Як завжди,  відділ «Центр надання адміністративних послуг» Красносільської сільської ради йде в ногу з інноваціями нашого законодавства – днями  ЦНАП було підключено до  Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.
     Це дає можливість усім громадянам України (без прив’язки до місця реєстрації)  подати документи на отримання послуг у сфері будівництва. Зокрема, це:
повідомлення про початок підготовчих робіт, повідомлення про початок будівельних робіт на підставі будпаспорта, повідомлення про початок будівельних робіт СС1, декларація про готовність об’єкта до експлуатації на підставі будпаспорта, дозвіл на виконання будівельних робіт, внесення змін у дозвіл на виконання будівельних робіт, анулювання дозволу на виконання будівельних робіт, сертифікат про прийняття об’єкта в експлуатацію тощо.
Перша послуга у сфері будівництва на підставі нової електронної системи уже надана фахівцями Красносільського ЦНАПу.
Телефон для довідок: 0487529793, 0487529774.