У Красносільському ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ліцеї відбулося справжнє свято "Дари осені"

Дата: 23.11.2021 12:43

Осінь...

Ця пора року завжди особлива для українського народу, сповнена різними традиціями та святами.

Природа все швидше змінює свої кольори, землю вкриває різнобарвне листя, у повітрі вже відчувається прохолода.

Але осінь приносить людям і свої дари: урожай овочів, фруктів, красиві квіти, приємний настрій.

З цієї нагоди у Красносільському ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ліцеї відбулося справжнє свято "Дари осені" для учнів 2-их класів.

Вихователь групи продовженого дня Українська Галина Олександрівна та бібліотекар Пастухова Валентина Миколаївна підготували для дітей незвичайний захід, під час якого школярі мали можливість погратися, відчути себе маленькими акторами, справжніми дегустаторами, а також дізнатися про звичаї та традиції українського народу.