В Павлинському НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст. - ліцеї – ДЗО» нещодавно пройшли тематичні заходи.

Дата: 26.11.2021 12:13

19 листопада проведено бесіди присвячені Дню прав дитини, метою яких було формування людської гідності, свободи особистості, міжособистісних стосунків у дусі толерантності, дружби, миролюбності, доброти; передача знань про права дитини в національному вимірі;

виховання розуміння зв'язку прав дитини та збереження миру на Землі.

23 листопада пройшла година спілкування "Наші символи гідності і свободи", яка присвячена Дню Гідності і Свободи, метою якої було сформувати у школярів ціннісне ставлення до України; прав та свобод людини, європейського вибору українців; розвивати в учнів почуття національної самосвідомості та громадянської активності; виховувати патріота, громадянина, готового захищати свою Батьківщину.