В Корсунському НВК «ЗЗСО І-ІІ ст. – гімназіії - ЗДО» 26 листопада 2021 року відбулись заходи щодо відзначення пам’ятного дня жертв Голодомору 1932-33 років.

Дата: 26.11.2021 17:09

«Згадайте нас – бо ми колись жили.

Зроніть сльозу і хай не згасне свічка .

Ми в цій землі житами проросли

Щоб голоду не знали люди вічно.»

В закладі було проведено виставку стіннівок, оформлену тематичною літературою.

Класними керівниками проведені години спілкування,  «Моторошні дні в історії українського народу» для 4 класу,  уроки пам’яті: «Пам’ять не стерти роками» для учнів 3класу та  «Україна 1932 – 33рр. У безодні пекла» з учнями 2 клас .«Ніхто не забутий, ніщо не забуте» -1клас , а також для старшої школи - «Голодомор: залишитися людиною», «Допоки пам’ять в серці не згасає», «Мій край моя історія жива» з учнями 5-9 класів.

Вокально - театральний гурток «Акорд» під керівництвом Микитчук Лариси Миколаївни зробив постанову  для 5-9 класів до дня Пам’яті Голодомору.

Звертаючись до учнів школи, ВО директора Олена Бізюк, закликала всіх зберегти пам’ять про трагічні сторінки історії нашої держави для майбутніх поколінь та запалити свічку