В закладі дошкільної освіти " Калинка" Красносільської сільської ради в період з 22 по 26 листопада 2021 року було проведено тиждень безпеки дорожнього руху.

Дата: 29.11.2021 14:17

З метою посилання профілактики дорожньо-транспортного травматизму серед дітей в закладі дошкільної освіти " Калинка" Красносільської сільської ради в період з 22 по 26 листопада 2021 року було проведено тиждень безпеки дорожнього руху.

Протягом зазначеного періоду вихователі вчили дітей орієнтуватися у правилах дорожнього руху, відпрацьовували правила поведінки у надзвичайних дорожньо-транспортних ситуаціях, формування навички дисципліновоного пішохода. Виховували відповідальність за власне життя та життя інших людей. Були проведені інтегровані та тематичні заняття, дидактичні та рухливі ігри, ігри-тренінги, сюжетно-рольові, імітаційні ігри, читання художніх творів, конструювали, моделювали ситуації.