В Корсунському НВК «ЗЗСО І-ІІ ст.- гімназія - ЗДО» традиційно  проходить акція «Ялинка».

Дата: 01.12.2021 09:58

Мета акції: створення  відчуття свята, радісного очікування новорічного дива без знищення дерев. Набагато цікавіше прикрашати соснові чи ялинові гілки, виготовляти традиційні українські «ялинки» – дідухи з колосків, калини, створювати новорічні композиції, які можуть стати гарним подарунком для рідних і друзів та прикрасять домівку, шкільну аудиторію чи робочий кабінет.
           Учні Корсунського НВК долучилися до акції та виготовили власноруч дуже цікаві та гарні композиції з різних природних і штучних матеріалів.
          Дуже важливо саме такими, на перший погляд, невигадливими подіями, як зазначена акція, виховувати у юних діток  звичку до дбайливого ставлення до оточуючого середовища та природних ресурсів.