В приміщенні Управління освіти відбувся територіальний етап природоохоронної акції «Ялинка»

Дата: 03.12.2021 08:32

2 грудня в приміщенні Управління освіти відбувся територіальний етап природоохоронної акції «Ялинка» у рамках Всеукраїнських конкурсів «Новорічна композиція» і «Український сувенір». У заході взяло участь 5 закладів загальної середньої освіти Красносільської сільської ради. Атмосфера дійства була сповнена передчуттям казковості, тепла, затишку, гармонії в очікуванні див у переддень Новорічних та Різдвяних свят. Учні та вчителі презентували свої вироби. Оцінювання здійснювало компетентне журі у складі працівників сільської ради та освітян. Приємно відмітити, що у 2021 році розмаїття робіт учнів вражало!
Кращі роботи учнів будуть представлені на  обласному конкурсі «Ялинка».