Підписано Меморандум

Дата: 03.12.2021 14:18

Сьогодні Красносільський сільський голова Марина Архірій  та директор  ТОВ «КАТТІНГ БІЛДІНГ» Андрій Шевченко підписала Меморандум про співпрацю та партнерство між Красносільською сільською радою та ТОВ «КАТТІНГ БІЛДІНГ», текст якого був погоджений на сесії сільської ради 30 листопада.
     Підприємство будуватиме багатоповерхівку у с. Ілічанці і націлене на співпрацю з територіальною громадою. На прохання жителів житлового комплексу «Янтарний» підприємство уже  здійснило освітлення пішохідної зони між багатоповерхівками та проїзною частиною. У подальшому ТОВ «КАТТІНГ БІЛДІНГ» планує і надалі надавати допомогу у благоустрою територій громади та безкоштовно надати приміщення під амбулаторію та кабінет старости.