6 грудня – День Збройних Сил України

Дата: 06.12.2021 09:36

Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних сил України!

Від імені Красносільської сільської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю вас з Днем Збройних Сил України. На ваші мужні плечі покладено надзвичайно важливі державні завдання з оборони, захисту суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості України. Сьогодні українські військові гідно забезпечують обороноздатність держави, несуть службу задля збереження миру, безпеки і свободи українського народу. З початком війни волонтерський рух став тією рушійною силою, яка змогла підтримати і забезпечити захисників України найнеобхіднішим, а також об’єднати суспільство в захисті національної державності. Волонтери продовжують свою роботу і зараз, допомагаючи вже із забезпеченням спеціальних потреб та ветеранам – в інтеграції у суспільне життя після фронту.

Неоціненна допомога пересічних громадян, підприємств та підприємців стала яскравим свідченням того, що народ і армія у нашій державі є одним цілим, а патріотизм – найяскравішою рисою українців. У цей день прийміть вдячність, шановні військовослужбовці, за ваш високий професіоналізм, відповідальність, патріотизм, вірність службовому обов’язку. Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, сімейного затишку, життєвої наснаги та успіхів у вашій благородній справі захисту України!

Красносільський сільський голова Марина АРХІРІЙ