7 грудня відбулася дуже важлива частина роботи учнівського самоврядування

Дата: 08.12.2021 11:15

7 грудня відбулася дуже важлива частина роботи учнівського самоврядування, а саме, самоврядування в особі Президента ліцею та міністрів презентували звіт про проведену роботу за 2021-2022 навчальний рік.

Метою учнівського самоврядування є:

• Захист прав та інтересів учнів.
  • Інтеграція зусиль для добрих та корисних справ.
  • Розробка та втілення проектів, спрямованих на поліпшення освітнього процесу в школі.

Завдання, які постали перед учнями, були не з легких. Але спільна робота в команді дала суттєві результати продуктивності.

Презентацію розпочала Президент ліцею - Черненко Аліна, яка познайомила присутніх з проектами та заходами, які були реалізовані за час їх роботи. Також кожен представник міністерств прозвітував про свою діяльність, побажали наступним представникам учнівського самоврядування бути соціально активними та небайдужими до громадської діяльності.

Свій виступ Президент ліцею завершила висловом : "Наша команда за час правління, намагалася зробити все можливе для комфорту учнів, ми дякуємо за цей досвід, він був перший! Ми сподіваємося, що не останній!"

Бажаємо нашим лідерам  завжди бути відповідальними громадянами з активною громадською позицією!