Одещина перейшла у жовту зону

Дата: 08.12.2021 14:38

7 грудня відбулося    засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Красносільської сільської ради.

Засідання пов’язане зі скасуванням на території Одеської області з 00 год 00 хв. 7 грудня 2021 року «червоного» рівня та встановлення «жовтого» рівня епідеміологічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
Відповідно до «жовтого» рівня дозволено роботу кафе, спортзалів, закладам культури та громадським установам лише за умови вакцинації всього персоналу хоча б однією дозою вакцини, наявності негативного ПЛР – тесту чи сертифіката про одужання.

Робота навчальних закладів, як і раніше, дозволена за умови повної вакцинації персоналу.

Дільничним поліцейським громади необхідно перевіряти дотримання вимог   карантину та запровадження обмежувальних протиепідеміологічних заходів.
Детально з рішенням комісії з ТЕБ та НС можна ознайомитися за посиланням: https://krasnosilska-gromada.gov.ua/news/1638965247/