Звіт про оборонно-мобілізаційну роботу Красносільської сільської ради за 2021 рік

Дата: 10.12.2021 08:53

Військовим обліком жителів громади займається відділ житлово-комунального господарства. На військовому обліку по Красносільській сільській раді перебуває 2611 особи, з них:
•  військовозобов’язаних жінок – 123 ;
•  офіцерів – 168;
•  солдатів, сержантів запасу – 1953;
•  призовників – 367.
Інспектори  відділу займаються підготовкою документів для формування особових справ призовників; оповіщенням призовників для призову на військову строкову службу та оповіщенням військовозобов’язаних у зв’язку з проведенням медичного огляду,  військовим обліком громадян, які не приписані до призовної дільниці, як такі, що знову виявлені.

За весняний та осінній призови 2021 року у громаді призвано до лав Збройних Сил України (строкова служба) 19 юнаків (план військкомату 18 осіб).
Щороку з грудня по березень проводиться приписка юнаків віком від 16 років до призовної дільниці.
Із грудня 2021 року по березень 2022 року проводиться приписка юнаків 2005 року народження для постанови їх на військовий облік.

Ведеться облік пільгової категорії військовозобов’язаних громадян, які проживають на території громади, та вносяться уточнені дані до вказаних списків. Наразі на  обліку перебувають:
•  учасники АТО – 131 особа, що на 11 осіб більше, ніж у 2020 році;
•  учасники ЧАЕС – 34 особи, що на 5 осіб більше, ніж у 2020 році;
•  учасники війни – 35 осіб, що на 16 осіб менше, ніж у 2020 році;
•  інваліди війни – 1 особа;
•  в’язень концтабору – 1 особа;
•  учасники бойових дій Другої світової війни – 3 особи;
•  воїни-інтернаціоналісти (афганці) та учасники бойових дій на території інших іноземних держав – 67 осіб, що на 4 особи більше, ніж у 2020 році.
У даному напрямку відділ ЖКГ співпрацює з 4 відділом Одеського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.