19 грудня – День Святого Миколая

Дата: 18.12.2021 17:00

Шановні мешканці Красносільської громади! Дорогі діти!

Традиційно 19 грудня ми відзначаємо чудове свято – День Святого Миколая.
Усе життя св. Миколая – нескінченні благодіяння і чудеса, подані людям. Тому із давніх-давен це свято вважається світлим символом доброти та милосердя.
Приходу цього світлого і радісного дня з нетерпінням чекають дітлахи, адже знають, що це час казок, чудес, подарунків та здійснення бажань. Разом із малечею святу радіють і дорослі, які теж сподіваються на диво.
Тож нехай цей чудовий день об’єднає у теплому колі кожну родину, стане гарним приводом подарувати радість дітям, зігріти увагою своїх рідних та близьких.
З нагоди свята зичу усім Вам, шановні земляки, щастя, благодаті, життєвої наснаги та віри у краще майбутнє! А Вам, дорогі діти, бажаю гарного настрою, подарунків та здійснення заповітних мрій!

З повагою
Красносільський сільський голова                                  Марина АРХІРІЙ