14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2021 07:00

Шановні ліквідатори, жителі громади!

Традиційно 14 грудня ми віддаємо шану людям, які у 1986 році брали участь у ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції.
Серед них були люди пожежники, військовослужбовці, лікарі, будівельники, представники інших професій. Ризикуючи власним життям, вони пішли на самопожертву заради мільйонів людей та захистили світ від радіаційного лиха.
Сьогодні багатьох учасників ліквідації, на жаль, вже немає поряд з нами. Вшануймо пам’ять тих, хто через хвороби, спричинені радіацією, не дожив до цього дня.
Щиро дякую вам, шановні ліквідатори, за самовідданість, мужність та героїчний подвиг заради усіх нас. Зичу вам міцного здоров’я, довголіття, родинного затишку та впевненості у завтрашнім дні!

З повагою
Красносільський сільський голова                                  Марина АРХІРІЙ