В рамках Всеукраїнськогог тижня права у Красносільському ліцеї були проведені уроки парламентаризму "Віртуальна екскурсія до Верховної ради України ????????" для учнів початкових класів.

Дата: 10.12.2021 12:16

Учні створювали ID - картки, розробляли та голосували за прийняття законів. Навіть побували онлайн у сесійній залі Верховної ради та дізналися про посади і їх місцезнаходження в залі.
     Також дуже активними видалися розробки звернень до депутатів Верховної ради України. Кожній команді потрапляли різні нагальні екологічно - соціальні проблеми, які потребують негайного вирішення вже сьогодні: сортування сміття, забруднення водойм, вирубка лісів, безпритульні тварини. І всі команди справилися з завданнями на 100%
     Віртуальна екскурсія видалася дуже динамічною та дискусійною.
Сподіваємося, що такі уроки поглиблять знання учнів про діяльність Верховної ради, її функції, значимість та виховають активних громадян своєї держави.