Відбулося навчання старост

Дата: 10.12.2021 16:41

10 грудня відбулося чергове навчання старост населених пунктів Красносільської громади.
Секретар сільської ради Н. Гордузенко ознайомила присутніх  з основами нотаріальних дій, які будуть покладені на старост.  Про надання адміністративних послуг, довідками та необхідними документами від населення для їх отримання ознайомив начальник ЦНАПу С. Лапчик.
Фахівці юридичного відділу О. Мєлков, К. Бойко та К. Сироєжкіна  разом зі старостами опрацювали основні положення ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» та інші нормативні акти, що стосуються повноважень органів місцевого самоврядування.
Т. Чернікова, начальник загального відділу, ознайомила присутніх зі зверненнями громадян та веденням особистого прийому мешканців.