Екологічна операція "Встанови годівничку"

Дата: 13.12.2021 14:51

Птахи – невід’ємна частина живої природи. Ми не можемо уявити весну без дзвінкої пісні жайворонка або весняний ліс без кування зозулі.
     Восени майже дві третини пташиного населення відлітає у теплі краї, і тільки справжні пернаті зимівники гніздяться поблизу людського житла, рятуються від холоду і голоду.
Учні Павлинського НВК  "ЗЗСО І-ІІІ ст. - ліцей - ЗДО" кожного року допомагають пережити холодну пору зимуючим птахам.
     Так і цього року 10 грудня  у закладі пройшов День благодійництва - екологічна операція "Встанови годівничку".
В акції взяли участь учні початкових класів і батьки школярів, які виготовили дуже красиві та оригінальні годівнички.
У наших краях чимало зимуючих птахів, це: синички, снігурі, горобчики, дятли, сойки. Важко подумати, як доводиться птахам взимку, адже страшнішим за лютий мороз для них є голод.
Тому діти і дорослі підгодовують пташок не тільки біля школи, а й вдома.