Шановна Марино Миколаївно!

Дата: 23.12.2021 06:00

Колектив Красносільської сільської ради щиро вітає Вас з Днем народження!
Доля  нагородила Вас гострим розумом, лідерськими якостями і прекрасним талантом керівника, які Ви активно використовуєте на благо жителів Красносільської громади.
Упевнені, що притаманне Вам високе почуття відповідальності за доручену справу разом з досвідом і невичерпною енергією будуть і надалі служити вірними помічниками у Вашій відповідальній праці.
Пишаємося, що працюємо під керівництвом такої мудрої людини і сподіваємося, що Ви ще довго будете вести вперед нашу успішну дружну команду.
     Бажаємо вам завжди бути першою, ніколи не опускати планку вашого прагнення та розвитку, добиватися досконалості у всьому. Нехай успіх завжди буде на Вашому боці, а будь-яка справа має позитивний результат!
Міцного Вам здоров’я, сімейного благополуччя та звичайного людського щастя.

І нехай поряд з вами завжди крокують вірні супутниці добра – Віра, Надія та Любов!