6 363 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 22 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 534 дитини та 208 медпрацівників.

Дата: 22.12.2021 12:40
Кількість переглядів: 1947

Найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у м. Київ (1403), Запорізькій (392), Волинській (376), Донецькій (362) і Київській (354) областях.

За минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» зафіксовано 154 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з яких 80 жінок та 74 чоловіка (у тому числі 8 дітей, 3 медичних працівника). Найбільша кількість нових випадків – у м. Одеса (49 осіб).

У Красносільській громаді за останню добу хворих на коронавірус не виявлено, на сьогодні хворіє 3 людини.