Дата: 23.12.2021 10:48
Кількість переглядів: 1928

22 грудня в Красносільському ліцеї відбулась презентація дослідницького проєкту "Послуги ЦНАПу  Красносільської ТГ". Обрана тема не була випадковістю: сьогодні ЦНАП - це осередок надання послуг, відкритий та доступний.
Але, як показало дослідження, не всі жителі громади знають, які послуги можна там отримати.
ЦНАП - це потужний ресурс і учні переконались в цьому, досліджуючи його роботу.
Проєктна команда поставила собі за мету працювати над тим, що дійсно потрібно.
Незабаром з'явиться активне посилання на брошуру "Послуги ЦНАПу Красносільської ТГ" на сторінці Красносільського ліцею у Facebook.
У рамках швейцарсько-українського проекту DECIDE -  І  семестр курсу "Навчаємось жити в громаді" успішно фінішував!
Учні задоволені та натхненні результатом своїх досліджень, адже зроблено було немало.