На черговій сесії Красносільської сільської ради, яка відбулася 22 грудня, затверджено бюджет Красносільської сільської територіальної громади на 2022 рік у розмірі 163051,2 тис. грн.

Дата: 23.12.2021 10:49

У порівнянні з планом, затвердженим на 2021 рік, доходи збільшено на 29 404,7 тис. грн або на 22% більше.
Доходи загального фонду становлять 162 575,2 тис. грн, з них: освітня субвенція – 34 622,3 тис. грн;   доходи спеціального фонду – 486,0 тис. грн.
Обсяг видатків бюджету визначено у сумі  163 051,2 тис. грн, у тому числі обсяг видатків загального фонду –  154 182,3 тис. грн та видатків  спеціального фонду – 8 868,9 тис. грн, в тому числі бюджет розвитку – 8 413,9 тис. грн.
 За основними напрямками кошти будуть направлені на: освіту – 71084,1 тис. грн (44%), медицину – 4935,1 тис. грн (3%), культуру та спорт – 14784,4 тис. грн (9%), житлово-комунальне господарство – 14094,7 тис. грн (9%), соціальний захист – 13925,7 тис. грн (3%).
Бюджетом передбачено стовідсоткове забезпечення захищених статей видатків, визначених бюджетним кодексом, у тому числі, заробітної плати та комунальних платежів.
 Видатки на бюджетну сферу у 2022 році зросли на 38,6%. Це пов’язано в основному з підвищенням, відповідно до чинного законодавства, оплати праці на 10% та видатків на комунальні послуги майже вдвічі.
 Крім того, слід зазначити, що при складанні бюджету було максимально враховано видатки на утримання та фінансування заходів і повноцінного функціонування установ громади, а саме: освіти, культури, соціального захисту, медицини тощо.
Разом з тим завдяки перевиконанню бюджету у 2021 році та  залученню коштів з державного і обласного бюджетів, раціональному використанню коштів бюджету у поточному році прогнозується збільшення бюджету розвитку у 2022 році до 30 млн грн або на  40% більше попереднього року. Видатки планується  направити, у тому числі, на ремонт доріг, модернізацію освітлення, реконструкцію водопровідних мереж, капітальні ремонти об’єктів медичної сфери та інше.
На сесії депутати затвердили 19 місцевих цільових програм та план роботи Красносільської сільської ради на 2022 рік.
Також затверджено структуру, загальну чисельність та штатний розпис закладів культури, освіти та апарату сільської ради.
Також депутати затвердили на 2022 рік денну грошову норму харчування дітей у дитячих садочках та розмір батьківської плати за харчування. Традиційно звільняються від сплати діти пільгових категорій.
У ході сесії прийнято ряд земельних питань, що стосуються остаточного оформлення земельних ділянок членів садівничих товариств, які  користуються земельними ділянками багато років.