Шановні жителі Красносільської громади!

Дата: 31.12.2021 08:43

На порозі Новий  рік – одне з найулюбленіших і найчарівніших свят. Це час радісних подій, здійснення мрій, нових надій та сподівань.
У передноворічні дні ми замислюємося над головними життєвими цінностями, аналізуємо свої досягнення і здобутки за минулий рік, будуємо плани на майбутнє.

2021 рік поступово стає історією,  яку ми разом з вами творили, в яку вписували свої добрі справи та здобутки.
Рік, що відходить у минуле, був сповнений наполегливої праці, перемог і випробувань, здолання перешкод та здійснення планів.
За цей час, незважаючи на труднощі, ми стали ще більш згуртованими і сильними у реалізації спільних справ на благо нашої громади.
Щиро дякую старостам, депутатам, членам виконавчого комітету, представникам громадськості за ініціативність та плідну працю.
Щиро вітаю вас, дорогі земляки, з Новим 2022 роком!
Бажаю, щоб рік прийдешній став для кожного з вас роком добрих змін, миру та здійснення заповітних мрій.
Нехай у кожній оселі панують щастя, любов, взаєморозуміння, злагода і достаток!

Красносільський сільський голова                         Марина АРХІРІЙ