"Шахи, як любов і музика, володіють здатністю робити людину щасливою"

Дата: 05.01.2022 15:16

"Шахи, як любов і музика, володіють здатністю робити людину щасливою" — Зіґберт Тарраш, гросмейстер.

У КЗПО "ЦДЮТ" функціонує гурток з шахів і шашок під назвою "Шахи-шашки", керівником якого є Бернацький Олександр, який має І розряд з шахів, а також І суддівську категорію.

Керівник гуртка навчає дітей тактиці і стратегії шахів, що сприяє розвитку логічного мислення, постійному підтриманню інтересу до занять, мотивує дитину до всебічного пізнання.

Особливістю цієї гри є те, що вона впливає відразу на обидві півкулі мозку. Науково доведено, що шахи розвивають як логічне, так і абстрактне, інтуїтивне мислення.

Вміння передбачати і прогнозувати події, прагнення прорахувати всі можливі варіанти та підсумки гри, вміння приймати складні оперативні рішення та вибирати виграшні стратегії - ефекти від гри в шахи та шашки.

Ці навички дуже знадобляться в майбутньому!