Розроблено графік виїзду сімейних лікарів до населених пунктів Красносільської громади

Дата: 14.01.2022 14:46

З метою наближення медичних послуг до жителів розроблено графік виїзду сімейних лікарів до населених пунктів Красносільської громади. Графік на січень: У селах Кубанка (ФП) та Павлинка(ФП) прийом відбудеться 17 січня, у с. Ілічанці (ЖК «Янтарний») 18 та 20 січня, у с. Корсунцях (ФАП) 19 та 27 січня, у с. Переможному (ФП) – 31 січня. Під час прийому при потребі безкоштовно можна буде зробити електрокардіограму та здати аналізи. Прийом буде здійснюватися при наявності підписаної декларації із сімейним лікарем. Для заключення декларації людині необхідно мати при собі паспорт, ідентифікаційний код та телефон.