Красносільська сільська рада інформує

Дата: 21.01.2022 18:13

Красносільська сільська рада інформує, що згідно з листом Міністерства фінансів України від 04.01.2022 №26110-03-5/15 «Щодо зразків складання схематичного зображення структури власності» відповідно до норм статті 17 Закону України від 15.05.2003 №755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» юридичні особи повинні мати інформацію про КБВ та структуру власності, підтримувати інформацію про КБВ та структуру власності в актуальному стані, оновлювати її та повідомляти державного реєстратора про зміни протягом 30 робочих днів з дня їх виникнення, та подавати державному реєстратору документи, що підтверджують ці зміни. Тобто обов’язок складання структури власності та встановлення інформації про КБВ законодавством покладено на юридичних осіб.

Міністерство фінансів України наказом від 19.03.2021 №163, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 08.06.2021 за №768/36390, затвердило Положення про форму та зміст структури власності (далі – Положення), яке відображає форму і зміст структури власності, яка з метою встановлення КБВ має в обов’язковому порядку надаватися державному реєстратору.  Разом з тим Міністерство фінансів України відповідно до абзацу другого пункту 3 Положення розробило зразки складання схематичного зображення структури власності та оприлюднило їх на своєму офіційному вебсайті (mof.gov.ua/uk) в рубриці «Діяльність / Фінансовий моніторинг / Зразки складання схематичного зображення структури власності».