Учнівська спартакіада

Дата: 21.01.2022 18:20

20 січня в приміщені  Красносільського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-ліцею  відбулась Спартакіада серед  школярів громади з шашок, шахів та з настільного тенісу.
Призерами змагань з шахів стали:
1 місце – Корсунський навчально-виховний комплекс «Заклад загальної середньої освіти I-II ступенів – гімназія - заклад дошкільної освіти»;
2 місце – Красносільський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-ліцей;
3 місце – Іванівський навчально-виховний комплекс «Заклад загальної середньої освіти I-II ступенів – гімназія – заклад дошкільної освіти».
Кращими гравцями чемпіонату є:
Говтвань Максим;
Говтвань Артем;
Швам Єва.
Призерами змагань з шашок стали:
1 місце - Корсунський навчально-виховний комплекс «Заклад загальної середньої освіти I-II ступенів – гімназія - заклад дошкільної освіти»;
2 місце  - Іванівський навчально-виховний комплекс «Заклад загальної середньої освіти I-II ступенів – гімназія – заклад дошкільної освіти»;
3 місце - Красносільський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-ліцей.
Кращими гравцями чемпіонату є:
Афанасіяді Суніта;
Константинов Максим;
Городецький Михайло.
Призерами змагань з настільного тенісу стали:
1 місце – Красносільський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-ліцей;
2 місце – Павлинський навчально-виховний комплекс «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – ліцей - заклад дошкільної освіти;
Кращими гравцями чемпіонату:
Урсу Карина;
Брацюнь Олександр;
Магденко  Владислав.
Головним суддею з шахів і шашок був Бернацький Олександр.
Суддівство з настільного тенісу проводив Білоконь Денис.
Організатор змагання Спартакіади - Черненко Олександр.
Призери та кращі гравці були нагороджені грамотами від Управління освіти Красносільської сільської ради та представлятимуть нашу громаду на змаганнях в обласній Спартакіаді, яка  відбудеться 4 лютого 2022 року в  Ширяєво!
Вітаємо наших переможців та бажаємо міцного здоров'я і гарних результатів у змаганнях!