Дата: 25.01.2022 12:56

Як зазначають експерти Київської школи економіки, за останній тиждень в Україні рівень захворюваності на COVID-19 збільшився на 101%, госпіталізацій — на 38%, водночас кількість летальних випадків зменшилася на 11%.
Уже чотирнадцять областей перебувають у «помаранчевій» зоні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
???? З 27 січня з 00:00 на території Рівненської області починають діяти карантинні обмеження «червоної» зони.
Наразі Івано-Франківська область вже знаходиться на «червоному» рівні епіднебезпеки. Також у зоні ризику — Чернівецька, Львівська, Тернопільська та Вінницька області.
На Одещині зафіксовано 670 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з яких 360 жінки та 310 чоловіка (у тому числі 93 дитини та 7 медичних працівників).
У Красносільській громаді за минулу добу 7 осіб захворіло на коронавірус. Всього хворіє 15 осіб.
Збільшилася кількість звернень до лікарів із захворюванням дітей. За минулу добу  було зареєстровано 18 ОРВІ у дітей.