Легковажне ставлення до мисливської зброї

Дата: 25.01.2022 16:16

24 січня до поліцейських офіцерів громади Красносільської ОТГ надійшло повідомлення про факт домашнього насильства в одній з родин с.Красносілки. Виїздом на місце події було встановлено, що конфлікт відбувався за участю батька та сина, відносно яких було складено адміністративні матеріали за ст.173-2 КУпАП України. Крім того, один з порушників виявився власником гладкоствольної мисливської рушниці марки ИЖ 58 12 калібру. У ході перевірки правильності її зберігання поліцейськими офіцерами виявлено факт грубого порушення зберігання мисливської зброї (зберігалася за межами сейфу у спальній кімнаті біля ліжку), про що порушник отримав ще один протокол за ст. 191 КУпАП разом із вилученням самої зброї.