Дата: 25.01.2022 16:20

Цьогоріч у конкурсі взяли  участь педагогічні працівники Красносільської громади у таких номінаціях:

"Основи правознавства":
Карпенко Діана Вікторівна (Красносільський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-ліцей);
Бізюк Олена Степанівна (Корсунський навчально-виховний комплекс «Заклад загальної середньої освіти I-II ступенів – гімназія - заклад дошкільної освіти»)

«Мистецтво»:
Нюняєва Віра Сергіївна (Красносільський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-ліцей);
Микитчук Лариса Миколаївна (Корсунський навчально-виховний комплекс «Заклад загальної середньої освіти I-II ступенів – гімназія - заклад дошкільної освіти»).
Регіональний тур проводиться у два етапи:
перший (відбірковий) етап – з 24.01 по 28.01.2022 року;
другий (фінальний) етап - з 07.02 по 11.02.2022 року.

Бажаємо успіхів конкурсантам!
Тримаємо за Вас кулачки!!!
Ви креативні, творчі, найрозумніші, найсміливіші!!!
Вперед за перемогою!