29 січня - День пам’яті Героїв Крут

Дата: 29.01.2022 08:00

Шановні жителі Красносільської громади!

104 роки тому історія боротьби українців за власну державність поповнилася ще однією героїчною сторінкою – боєм під Крутами.
Далекого 1918 року юні студенти зробили неможливе - на чотири доби зупинили більшовицьку армію, яка сунула на Київ, щоб задушити молоду Українську державу. Молоді українці Вище за власне життя поставили свободу, гідність і незалежність своєї держави.
Це дало можливість підписати  Брестський мирний договір, який означав визнання самостійної Української Народної Республіки суб’єктом міжнародних відносин.
29 січня Україна вшановує пам'ять Героїв битви під Крутами.
Красносільська громада, яка є частинкою нашої держави, віддає шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники на сході України, слугують гідним прикладом патріотизму для майбутніх поколінь.
Пишаємося нашими захисниками, а усім жителям громади бажаю миру, спокою, жити у розвиненій і стабільній державі.

Красносільський сільський голова Марина АРХІРІЙ