Будь-яке переслідування та знущання над людиною – злочин, а коли йде знищення людей за національною ознакою – це геноцид.

Дата: 27.01.2022 12:34

Тотального винищення в роки Другої світової війни зазнали євреї та роми, яких розстрілювали та закатовували фашисти в концентраційних таборах.

Голокосту- геноциду єврейської раси, в роки Другої світової війни піддалися понад 6 млн. євреїв.

В цей день по всій Україні та за її межами проводяться заходи із вшанування Дня пам'яті безвинно закатованих фашистами представників єврейської нації, та пам'яті жертв голокосту.

В Корсунському навчально-виховному комплексі «Заклад загальної середньої освіти I-II ступенів – гімназія - заклад дошкільної освіти» проведені тематичні уроки з історії України на тему: «Україна в роки Другої світової війни. Нацистський «новий порядок», «Життя населення України в умовах окупації», «Концтабори та масове знищення людей» тощо.

Учні дивились тематичні відеоролики, фільми, презентації. Запалювали свічку та вшановували пам’ять загиблих під час голокосту хвилиною мовчання.

Організовано виставку тематичної літератури «Голокост. Цього не можна забути».